אודות עידית

מזה שנים רבות מקפידות נשות העולם להתאפר והאיפור מהווה חלק בלתי נפרד משגרת חיינו. אנו מתאפרות לפני שאנו יוצאות לעבודה, לפני שאנו יוצאות לאירועים, לפני שאנו יוצאות לדייט ואפילו כאשר אנו נוסעות לחו"ל. גברים אולי לא יבינו זאת אך האיפור גורם לנו לא רק להראות במיטבנו- האיפור גורם לנו גם להרגיש מיוחדות, מושכות ויפות.

 

 

אז נכון שהאיפור קיים מזה שנים רבות, השתנה והתפתח בהתאם לדת, למסורת, לאופנות המתחלפות ולתרבות ושלנשים מכל העולם יש איפור משלהן אך דבר אחד אין לנשים רבות ואת הדבר הזה אנו בחברת אי.מ.סי מציעים לכן- אנו מציעים לכן את מותג הבית שלנו אשר נקרא בשם: IDIT.

 

IDIT כולל מגוון פתרונות אחסון איפור מאקריל, אחסון תכשיטים ואחסון מוצרי טיפוח מקוריים אשר יאפשרו לכל אחת לשמור על האיפור שלה בכל מקום- בין אם מדובר על ביתכן- על חדר האמבטיה, חדר השינה או חדר העבודה ובין אם מדובר על יציאה לטיול או יציאה לעבודה. כמו כן, מסייעים פתרונות האחסון בשמירה על הסדר. באמצעותם לא תצטרכי לנבור בתיקך ולחפש את הבושם, קרם הידיים או העיפרון השחור ותהיי תמיד מוכנה ומתוקתקת.

 

מבחר הדגמים שמספקת IDIT יאפשרו לכל אישה למצוא את הפיתרון המתאים לה ביותר ויש לציין כי כל פתרונות האחסון עשויים מחומרים משובחים- 100% אקריל טהור ללא כל חומרים זולים או רעילים כאשר כל מוצר עובר בדיקה מקיפה.

 

 

prag4לשמור על האיפור והסדר

אם אתן מעוניינות לשמור על האיפור שלכן, על מוצרי הטיפוח ועל התכשיטים בצורה הטובה ביותר, אם אינכן מתפשרות על איכות, מעוניינות למצוא כל פריט ופריט במהירות, להראות רעננות ויפות גם אם לא ישנתן בלילה וגם אם איחרתן לאירוע ולשלם מחירים הוגנים ומשתלמים-  IDITהוא המותג שלכן וחשוב שתרכשו את המוצר המקורי ולא חיקויים- יהיה קל מאוד להבחין האם מדובר על חיקוי על המוצר המקורי שכן פתרונות האחסון של IDIT הינם יוקרתיים, מרשימים וניתן לראות כי הם איכותיים ביותר.

אתן מוזמנות לצור קשר עם המשווקים והמפיצים שלנו ולהתחיל ליהנות ממוצר מנצח.