כתבו עלינו


time-out-tel-aviv מגזין TimeOut תל אביב 

גם מי שמתגרדת לצמד המילים "פתרונות אחסון" ומעדיפה לשנע את אוסף תמרוקיה בתיקי איפור  מרובים שמבטיחים בלגן לא קטן, תיאלץ להסיר את הכובע ואת שאריות המסקרה מול הארגוניות הנאות של עידית, העשויות אקרילי שקוף והמצוידות בשלל מגירות ותאים שיעשו לך סדר בחיים.

 

 

 

 

מגזין האינטרנט "את"

magazine-at

כי בימים כתיקונם יש לנו בלאגן של מוצרי טיפוח ואיפור שהולך לאיבוד במגירת התמרוקים. אף פעם לא נגיד לא לקצת סדר בחלקת הטיפוח האלוהית. הארגונית עשויה אקריל טהור שקוף, במראה אסתטי-מודרני ולא צ'יפי. אפשר לבחור מבין 22 דגמים המציעים גדלים וסגנונות שונים.

 

 

 

 

 

 בלוג הפיה השחורה- הסוף לבלגן במוצרי האיפור

אם אתן כבר כאן, אז כנראה אתן חובבות איפור וטיפוח. וכמו שאני בטח מנחשת, יש לכן כמויות היסטריות של ליפסטיקים, מסקרות, וכל מה שמוסיף פוטושופ לפנים. אז מה שרציתי לעדכן הוא שלאחרונה נתקלתי בארגוניות לסידור וארגון מוצרי האיפור, הטיפוח והקוסמטיקה.

 

 

 

 

בלוג Asia Chic- הארגוניות של עידיתASIA- TOKIO AND MIAMI

לכולנו יש איפור, וכולנו אוהבות שיש לנו ממנו כמה שיותר. אבל שזה מגיע לסידור של האיפור כולנו רוצות אחסון מושלם לממתקים שלנו. הארגוניות השקופות והכל כך יפות של עדית, פשוט הופכות את שידת האיפור שלי לכל כך יפה. הארגוניות עשויות מ100% אקריליק, בעלות גימור מושלם ונורא איכותי.

 

 

 

 

 

MAKO KATAVA

מדור 'מגהצת' באתר MAKO

מותג עדית מציע למכורות לאיפור 22 אירגוניות, שגם יעשו סדר בבלאגן וגם יאפשרו לכן למצוא תיק-תק את האודם ההוא ששכחתן שקניתן.

 

 

 

 

 

בלוג Lena Kod

collage- lenaלפני כחודש הכרתי אתר בשם עידית Idit ושם מבחר רחב מאוד של ארגוניות איפור, לקח לי המון זמן לבחור והחליט מה בדיוק אני רוצה, אבל זה קרה בסוף.בחרתי 2 ארגוניות, שמה שמגניב בהן, זה שהן מודולריות ואפשר לשים אחת על השניה, או להיפך, לפרוס על השידה.מכיון ומקום הוא מצרך נדיר אצלי על השידה, הלכתי על הדגמים שיכולים
להכיל בתוכם המון מוצרים, אך עם זאת שלא גדולים מאוד. שני הדגמים שבחרתי הם:דגם הניו יורקודגם המיאמי

 

 

 

 

טיפים ורעיונות לעיצוב וארגון שידת האיפור- כולל ( Danielle Sisso | (D.I.Y